Informacje jak zapisać dziecko na lekcje

Jeśli chcecie , aby Wasze dziecko skorzystało z korzyści dwujęzyczności w naszej szkole, to podjęliście świetną decyzję.
Z przyjemnością przedstawimy, jak wygląda proces rekrutacji krok po kroku: Zapisanie dziecka do naszej szkoły jest naprawdę proste!

Zanim jednak rozpoczniesz, zacznij proszę od  zapoznania się z regulaminem naszej szkoły dostępnym poniżej. Pozwoli Wam to poznać zasady funkcjonowania placówki.

Drogi Rodzicu,

Aby zapisać dziecko do naszej szkoły, będzie potrzebne wypełnienie dwóch formularzy:

Pierwszy Formularz wstępny z danymi kontaktowymi rodzica.
W formularzu prosimy o podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu do kontaktu itp.

Drugi Formularz danych dziecka. Link do niego zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu wstępnym.
W tym formularzu prosimy o podanie szczegółowych informacji na temat dziecka.

Prosimy najpierw o wypełnienie formularza wstępnego. Następnie sprawdzenie skrzynki e-mail, aby przejść do formularza danych dziecka. Dokładne wypełnienie obu formularzy pozwoli nam lepiej poznać dziecko i przygotować ofertę edukacyjną dopasowaną do jego potrzeb.

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Formalności

Po wypełnieniu obu formularzy, skontaktujemy się z Państem na podany e-mail, aby omówić dalsze kroki. W tym etapie przekażemy informacje o opłatach, dokładnym harmonogramie zajęć oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą Ci się pojawić. Chcemy, aby cały proces zapisów był dla Państwa jak najbardziej przejrzysty i łatwy.