Czesne

Drodzy Rodzice,

Pragniemy zapewnić naszym uczniom jak najlepszą edukację w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Wymaga to ponoszenia szeregu kosztów, które staramy się pokrywać z comiesięcznego czesnego oraz dodatkowych źródeł finansowania.

Oto główne pozycje, na które przeznaczamy środki z czesnego:

• Wynajem sal lekcyjnych
  • Wynagrodzenia dla kadry pedagogicznej
  • Ubezpieczenie
  • Zakup pomocy dydaktycznych
  • Utrzymanie strony internetowej
  • Szkolenia dla kadry (Safeguarding, pierwsza pomoc, GDPR, Covid-19, innowacje pedagogiczne)
  • Weryfikacja przeszłości kryminalnej kadry (DBS Check)
  • Obsługa księgowa oraz inne wydatki administracyjne

Dodatkowo staramy się pozyskiwać granty i dotacje, które umożliwiają nam rozwój dodatkowej oferty edukacyjnej i zapewnienie jak najwyższej jakości nauczania.

Robimy to wszystko z ogromnym zaangażowaniem i pasją, którą wkłada w pracę nasza kadra pedagogiczna i zarząd. Nasi nauczyciele kochają nauczanie i chcą przekazywać wiedzę w sposób kreatywny i angażujący. Ich pasja do pracy z dziećmi i młodzieżą sprawia, że lekcje są ciekawe i inspirujące. Stale doskonalą swoje umiejętności, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby uczniów.

Razem tworzymy wyjątkową społeczność naszej szkoły!

Chcemy także poinformować, że istnieje możliwość płatności czesnego w ratach, co może ułatwić Państwu zarządzanie budżetem. Zapewniamy również, że nie ma żadnych ukrytych opłat szkolnych. Nie pobieramy dodatkowych opłat za podręczniki czy dyżury szkolne.

W celu dokonania płatności, prosimy o przekazywanie środków na nasze konto bankowe:
Little Raven Academy CIC
Account number