Gdzie się mieści nasza szkoła

Nasza szkoła znajduje się w urokliwym zachodnim Londynie! Gdy wkroczysz do naszego pięknego budynku Latymer Upper School, King Street, London W6 9LR odnajdziesz miejsce, które inspiruje do nauki i odkrywania.

Najbliższe stacje metra, Ravenscourt Park i Hammersmith.

Co więcej, naprzeciwko naszej szkoły kusi polski dom kultury POSK, który wita nas ciepło. Ten kulturalny skarb zaprasza na różnorodne wydarzenia teatralne i artystyczne, polską księgarnię i pyszne pączki, dodając naszej szkole nutkę polskiej duszy.

Uczymy nie tylko z książek, ale także z radością i pasją. W otoczeniu pięknych parków i fascynujących miejsc, nasza szkoła ożywa dzięki ciekawym ludziom i inspirującym spotkaniom.

Tuż za rogiem czeka Instytut Piłsudskiego i najstarsza Biblioteka Polska na obczyźnie, gotowe do pokazania fascynujących tajemnic i bogactwa naszej kultury.

Dołącz do nas, a odkryjesz, że nasza szkoła to oaza edukacji i radości, gdzie nauka przeplata się z zabawą, a polskie korzenie cieszą się w brytyjskim otoczeniu.